Tajné Milenky

Označit jako spam chybně duplikováno expirováno urážlivé

Praha Datum vložení: 09/06/2012 Datum modifikace: 01/10/2012
  • Země: Czech Republic
  • State: Praha
  • Město: Praha
  • Městská část: Praha 5
  • Adresa: Moulíkova

Telefon: +420 774 733 105


 Poohlížíš po nevšedním a pohodovém zážitku bez nepříjemných překvapení?
Zaručujeme pravost našich fotek, věku i informací o našich službách.

Chceš najít milou a veselou dívku, se kterou se budeš příjemně cítit? S níž si hezky popovídáš, která Tě nebude zahlcovat svými problémy a obtěžovat svými nářky, ale naopak Tě bude jemně provokovat, dráždit a podněcovat Tvou erotickou fantazii?
Snažíme se mezi sebou mít právě takové slečny, s nimiž alespoň na chvíli zapomeneš na všední starosti.

Chceš si dopřát kvalitní erotickou masáž a ne jen nějaké bezduché šolíchání? Masáž, po níž se budeš cítit naprosto uvolněný a připravený přijímat další smyslné erotické podněty?
Víme, jak na to, můžeme rozdmýchat Tvé vzrušení tak, aby Ti sexuální náboj pronikl do každičkého kousíčku Tvého těla a aby ses doslova rozvibroval rozkoší pod našimi žhavými dotyky.

Chceš slečnu, která nehledí přehnaně na čas, hezky Tě pokouří a polaská, nebo to prostě občas potřebuješ pořádně rozjet a "zašukat" si až do úplného vyčerpání?
Chceme Ti to dopřát - je to pro nás vrzušující - být na chvíli tvými kurvičkami:)

Jestli Ti připadá nesmyslné připlácet si za věci, které k sexu patří- za líbání, více vyvrcholení, nebo za to, že nám hezky vylížeš kundičku, pak se Ti u nás bude líbit..
Nemáme příplatky za tyto běžné věci, ale opravdu jen za nadstandard jako anál, piss, fisting nebo symbolicky za orálek bez ochrany a polykání.

Po Tvém orgasmu to pro nás nekončí, je potřeba jej v klidu vstřebat a nechat doznít za jemného hlazení a škrábání na zádech:)

U nás se není třeba stydět za své úchylky, naopak Ti je můžeme pomoci objevovat a najít způsob, jak dosáhnout největšího možného vzrušení.

Chápeme, že když se rozhodneš pro návštěvu, chceš nevšední a pohodový zážitek bez nepříjemných překvapení, proto zaručujeme pravost našich fotek i věku.

Snažíme se být tu pro Tebe nonstop, tak volej ve dne i v noci. Pokud se nedovoláš, můžeš zanechat sms, odpovíme co nejdříve. V noci to ale raději nech zvonit déle :)

Naše oáza rozkoše se nalézá hned u Smíchovského nádraží, Praha 5, vybraná slečna ale může kdykoli dorazit i kamkoli za tebou.

NYNÍ KAŽDÝ DEN DOPOLEDNE 9-12h HAPPY HOUR-VŠECHNY CENY SE SLEVOU!

OBČAS PRO VÁS DĚLÁME HROMADNOU AKCI S RŮZNOU TEMATIKOU - NAPŘ. GANGBANG, BUKKAKE ALE I JINÉ - INFORMUJ SE.
Více informací na našich stránkách www.tajnemilenky.cz 
Poskytované služby: 69, Anál, Anál mužský, Autoerotika, Bondage, Deepthroat, Erotické masáže, Fisting, Footfetish, Klasika, Lesbi show, Líbání, Masáž prostaty, Masáže, Oboustranný orál, Orál, Pervers, Piss, Připínák, S/M, Tantra masáže, Všechny služby s ochranou (mimo orálu) 

Vote
Result 0 votes
Tajné Milenky
0 votes

Kontaktovat inzerenta

Komentáře

    Vložte komentář (spam a nevhodné zprávy budou odstraněny)