Royal Privat

Označit jako spam chybně duplikováno expirováno urážlivé

Praha Datum vložení: 22/06/2012 Datum modifikace: 30/09/2012
  • Země: Czech Republic
  • Město: Praha
  • Městská část: Praha 10
  • Adresa: Madridská

Telefon: +420 720 222 944


 Vítejte na stránkách Royal Privát.
Nikdo u Vás není doma, trápí Vás samota? Nebo chcete zažít něco, čeho se Vám nedostává? Toužíte po společnosti, která Vás pochopí a bude se Vám věnovat? Chcete si odpočinout od každodenního stresu?
Jsme jedinečný privát v Praze, kde najdete vášnivé i mazlivé dívky, které Vám rády zpříjemní volné chvíle. Budou se Vám věnovat tak, jako žádná jiná, protože Vy si to přece zasloužíte. Nabízíme seriózní služby v prostředí soukromého bytu, kde se budete cítit jako doma. Dívky nabízí své služby přímo na privátu ve Vršovicích, nebo za Vámi rády přijedou na eskort. Záleží jen na Vás, čemu dáte přednost.
Najdete zde profily dívek s fotkami a základním ceníkem služeb. Naší předností je to, že dívky si své služby a ceny určují sami, takže se jistě domluvíte.
Máte chuť na sex, chcete si jen popovídat, nebo sháníte doprovod do společnosti? Vyberte si společnici dle Vašich představ a neváhejte jí zavolat. Nebo přijeďte dívky navštívit osobně a nechte rozhodnout sympatie přímo na privátu ve Vršovicích. Pro zpříjemnění pobytu Vám dívky rády nabídnou občerstvení, aby ledy snáze tály…
Těšíme se na Vaši návštěvu. 
Poskytované služby: 69, Anál, Anál mužský, Autoerotika, Bondage, Erotické masáže, Fisting, Footfetish, Klasika, Lesbi show, Líbání, Masáž prostaty, Masáže, Oboustranný orál, Orál, Pervers, Piss, S/M, Všechny služby pouze s ochranou, Všechny služby s ochranou (mimo orálu) 

Vote
Result 0 votes
Royal Privat
0 votes

Kontaktovat inzerenta

Komentáře

    Vložte komentář (spam a nevhodné zprávy budou odstraněny)