Hodinové milenky

Označit jako spam chybně duplikováno expirováno urážlivé

Olomoucký kraj Datum vložení: 03/10/2012
  • Země: Czech Republic
  • State: Olomoucký kraj
  • Město: Olomouc
  • Adresa: Masarykova Tř.

Telefon: +420 607 746 614 nebo +420 603 768 255


Jedinečná nabídka !!!!! Spěcháte pánové??? Nabízíme
vám luxusní orálek od obou za super cenu.......tak neváhejte a přijdte si příjemně odpočinout v teto chaotické době. Zveme všechny muže,kteří zde hledají nezávazné eroticke odreagování bez narušení soukromí......

Toužíte-li,pánové.vidět nehrané milování dvou bisex žen,přjměte pozvání do našeho soukromého bytečku,hnizdečka neřesti, kde můžete prožít nespoutanou rozkoš se dvěma zkušenými ženami,kterým sex chutná čím dál víc....Dělá nám dobře se vzájemně uspokojovat,ale rády Vás vezmem mezi sebe a provedeme Vás cestou rozkoše nebo můžete stravit příjemné chvíle jen s jednou z nás.Je jen na Vá,pánové,jak se rozhodnete !Čas u nás nehraje tu hlavní roli ,nejsme klasicky privat,nikdo nám neklepe na dveře a s nikým se u nás nepotkáte.
Mile vás překvapíme svým přístupem a pohodovou atmosferou...budeme si vás hýčkat a rozmazlovat...

Můžeme Vám nabidnout celou škálu služeb,fantazii se u nás meze nekladou.Uděláme vše pro to,abyste od nás odchazeli maximalně spokojeni a rádi se vraceli. 

Poskytované služby: 69, Autoerotika, Erotické masáže, Klasika, Líbání, Oboustranný orál, Orál, Všechny služby s ochranou (mimo orálu) 
Počet dívek 2 | Zobrazit dívky 
Pracovní doba Po-Pá: 8:00 - 20:00 
Vybavení Sprchy, parkování 3 min. od domu

Vote
Result 0 votes
Hodinové Milenky
0 votes

Kontaktovat inzerenta

Komentáře

    Vložte komentář (spam a nevhodné zprávy budou odstraněny)