Ceník inzerce a inzertní podmínky

Ceník inzerce:

 

Registrace a základní inzerce je zcela zdarma. Inzerát zdarma se zobrazuje pod placenými inzeráty, není zvýrazněn. U základního inzerátu se nezobrazují fotografie, videoprezentace, ani Vaše umístění na mapě.

 

Premium inzerce - Váš inzerát bude zvýrazněn a bude se zobrazovat na předních pozicích jak na titulní straně v sekci "Doporučujeme", tak v jednotlivých kategoriích. Součástí premium inzerátu může být fotogalerie, zobrazení Vaší polohy na mapě a youtube video prezentace Vaších služeb. Díky umístění na předních pozicích, před bezplatnými inzeráty, bude mít Vaše prezentace mnohem větší návštěvnost a zvýší se šance, že návštěvníci využijí právě Vašich služeb. Premium inzerát je zpoplatněn částkou 999 Kč na jeden rok.

 

Jak zadat inzerát - Nejprve se zaregistrujte a/nebo přihlaste. Po přihlášení zvolte "Vložit inzerát zdarma" a vložte svůj inzerát. Můžete vkládat i fotografie a youtube videoprezentace, avšak tyto se budou zobrazovat pouze pokud bude Váš inzerát označen jako Premium. Pokud již máte inzerát zdarma vložený, klikněte na "Můj účet" mebo "Premium inzerát" kde uvidíte přehled vašich inzerátů zdarma. Pod zvoleným inzerátem klikněte na "Objednat premium pozici" načež se dostanete na stránku s rekapitulací Vaší objednávky a platebními údaji. Potvrďte souhlas s inzertními podmínkami a zvolte potvrdit objednávku. Platební údaje budou zároveň odeslány na e-mailovou adresu kterou jste zadal při registraci. Po připsání částky 999,- Kč na náš účet bude Váš premium inzerát do 24 hodin aktivován.

 

Inzertní podmínky:

 

1. Inzerovat mohou pouze osoby starší 18 let.
3. Inzerát nesmí porušovat platné zákony ČR.
4. Údaje poskytnuté inzerentem musí být pravdivé a to i včetně vložených fotografií.
5. Provozovatel serveru nenese zodovědnost za pravost a autentičnost obsahu vkládaného členy.
6. Údaje, poskytnuté při vložení inzerátu poskytuje inzerent zcela dobrovolně, ze své vůle a bez nátlaku.
7. Poskytnuté údaje slouží výhradně pro inzerci na webech provozovatele a ze strany provozovatele nebudou zneužity nebo dále šířeny. Zákon o ochraně osobních údajů.
8. Provozovatel smí použít poskytnuté kontaktní údaje pouze pro komunikaci s inzerentem popř. pro zasílání akčních nabídek související s tímto inzertním webem. Na webech provozovatele může být zveřejněn telefonický nebo emailový kontakt na inzerenta z důvodu kontaktování zájemci o inzerentem nabízené služby.
9. Poskytovatel si vyhrazuje právo nezveřejnit inzeráty obsahující vulgární, rasistický nebo jinak nevhodný obsah, nebo obsah který v rozporu se zákony ČR.
10. Inzeráty mohou být zveřejněny i na ostatních webech provozovatele.
11. V případě, že inzerent ukončil nebo přerušil inzerovanou činnost popřípadě se změnily kontaktní údaje či jiné poskytnuté informace, je inzerent povinnen tuto změnu nahlásit provozovateli na e-mail admin@nejlepsiprivaty.cz. Při nedodržení této podmínky má provozovatel právo na smazání nebo pozastavení inzerátu a to bez nároku na vrácení peněz.
12. V případě nedodržení těchto inzertních podmínek nebo uvedení nepravdivých informací (např. špatného tel. čísla, neplatné kontaktní údaje, cizí fotky atd.) má provouzovatel právo inzerát deaktivovat do doby, než bude ze strany inzerenta sjednána náprava. Inzerent v tomto případě nemůže žádat finanční kompenzaci nebo vrácení peněz.